Yanosik to praktyczne urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalność nawigacji, antyradaru oraz CB-radia. Sprzęt informuje kierowcę na przykład o zbliżaniu się do fotoradaru lub miejsca, w którym jest prowadzona kontrola policyjna. Urządzenie wysyła także powiadomienia o utrudnieniach związanych z wypadkami drogowymi.

Yanosik - nawigacja

Yanosik doskonale sprawdza się również jako nawigacja. Dzięki urządzeniu, w którym zastosowano technologię GPS kierowca otrzymuje informacje o aktualnym natężeniu ruchu na drogach, co umożliwia skuteczne omijanie korków.

Yanosik - dobra cena i opinie

Opinie kierowców potwierdzają, że Yanosik to urządzenie, dzięki któremu można dojechać do celu szybko, bezpiecznie oraz bez mandatów. Przystępna cena sprawia, że inwestycja w nie jest bardzo opłacalna, a koszty poniesione na jego zakup szybko się zwracają.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się różne modele Yanosika - R oraz GT. Jeśli nie wiesz, który będzie najlepszy do Twojego samochodu, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą Tobie dobrać odpowiedni sprzęt nawigacyjny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Czat - Zapytaj o produkt! Napisz do nas... Wyślij
Sklep internetowy Shoper.pl