Blog: elektronika użytkowa - Sempler.pl

Niedługo w ofercie niesamowity rejestrator NVR

Odpowiednikiem rejestratora DVR w systemach IP jest rejestrator sieciowy NVR (Network Video Recorder).
Jest on niezależnym urządzeniem służącym do zarządzania kamerami IP. Po podłączeniu kamer do sieci konfiguruje się system ustawiając odpowiednie adresy IP. VACRON VIT-NK700 to profesjonalny 16-kanałowy rejestrator sieciowy NVR, przeznaczony do pracy w wymagających systemach nadzoru wideo, w których duży nacisk kładzie się zarówno na wysoką jakość zapisywanego obrazu, jak i na minimalizację kosztów związanych z archiwizacją danych wideo oraz ich późniejszej obróbki. Takie rozwiązanie jest szczególnie pożądane w większych, bardziej skomplikowanych i rozproszonych systemach, w których do obsługi nie jest potrzebna znajomość architektury systemu, który jest obsługiwany.

Opisywany produkt został wyposażony w szereg nowoczesnych technologii począwszy od możliwości obsługi na bardzo wiele sposobów (z pilota na podczerwień, z telefonu komórkowego, z komputera, z przeglądarki) skończywszy na zaimplementowaniu najlepszej techniki kodowania ruchomych obrazów, którą bez wątpienia jest kodek kompresji wideo H.264. Oprócz tego posiada również możliwość instalacji 4 dysków SATA wewnątrz obudowy, co również bardzo poszerza jego możliwości.

Jedną z najistotniejszych cech tego rejestratora jest obsługa standardu Pentaplex. Standard Pentaplex to określenie stopnia wielozadaniowości rejestratorów serii VACRON. Wielozadaniowość ta była możliwa do uzyskania dzięki zastosowaniu wysoce wydajnego i super stabilnego systemu operacyjnego Linux oraz wydajnego procesora TI SoC. Jest to cecha unikalna w skali całego rynku rejestratorów, bowiem pentaplex oznacza możliwość równoległego i w pełni niezależnego przetwarzania następujących procesów:

- wyświetlanie "na żywo" w czasie rzeczywistym

- rejestracja obrazu

- odtwarzanie nagrań

- transmisja w sieci (port Ethernet)

- tworzenie kopii zapasowych (backup) przez sieć (port Ethernet) lub port USB

nk-700 

 

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Czat - Zapytaj o produkt! Napisz do nas... Wyślij
Sklep internetowy Shoper.pl