Monitory samochodowe TOPCCD to urządzenia, które doskonale nadają się do każdego rodzaju pojazdu - zarówno osobowego auta, jak i do tira. Są to panele LCD TV, które wykonano z wysokiej jakości tworzywa, a dzięki specjalnemu uchwytowi można je regulować tak, by znajdowały się w ułożeniu wygodnym dla kierowcy. Dostępne w naszym sklepie internetowym monitory samochodowe od TOPCCD możesz kupić w atrakcyjnej cenie, mając jednocześnie gwarancję, że są to urządzenia wysokiej klasy.

Monitor do auta TOPCCD

Oferowane przez nas monitory od TOPCCD dają wiele możliwości. Decydując się na ich zakup, możesz zdecydować o przekątnej panela LCD, która wynosi 7 lub 9 cali. Co więcej, dostępne monitory samochodowe są zbudowane w taki sposób, że sam ekran nie jest zbyt duży, ale wyświetlony obraz z kamery ma wystarczająco rozdzielczość i pozwala śledzić to, co dzieje się właśnie na drodze. Monitor LCD TV TOPCCD umożliwia podłączenie aż 4 źródeł obrazu, które można na bieżąco konfigurować - na przykład decydując się na wyświetlenie podglądu z wszystkich kamer jednocześnie. Dodatkowym usprawnieniem działania monitora do auta jest to, że da się też zamontować źródło dźwięku.

Poza wysokiej jakości monitorami samochodowymi, które pozwalają usprawnić jazdę, zachęcamy też do sprawdzenia oferty obejmującej monitory dotykowe.

Monitor samochodowy 7" LCD TOP-D7002Q

Monitor samochodowy 7" LCD TOP-D7002Q

Cena: 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Monitor samochodowy 7" LCD TOP-D7002

Monitor samochodowy 7" LCD TOP-D7002

Cena: 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Monitor samochodowy 7" LCD TOP-D7001B

Monitor samochodowy 7" LCD TOP-D7001B

Cena: 389,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl