Marka Iwown specjalizuje się w produkcji akcesoriów do pomiaru efektywności treningów oraz parametrów życiowych. W ofercie marki znajdują się smartwatche i smartbandy w postaci fit opasek na nadgarstek, które z powodzeniem konkurują ze znacznie droższymi modelami.

Iwown - fit opaski i smartwatche dla każdego

Produkowane przez firmę Iwown fit opaski oraz smartwatche przeznaczone są nie tylko dla osób, które trenują, ale także dla tych, którzy chcą monitorować parametry życiowe oraz sen. Smartband Iwown to zegarek, który dzięki specjalnej aplikacji połączysz ze swoim smartfonem. W ten sposób na ekranie Twojego smartwatcha będą wyświetlać się powiadomienia o nowych wiadomościach czy połączeniach przychodzących. Proponowany przez markę Iwown smartband to opaska fitness, którą można wykorzystać na basenie - a to dzięki wodoszczelności na poziomie IP 67. Smartwatch Iwown sprawdzi się przede wszystkim w przypadku osób aktywnych - samodzielnie wykryje rodzaj aktywności, mierząc tętno w trakcie biegania czy jazdy na rowerze. Wszystkie dane gromadzone są w aplikacji na Twoim smartfonie, abyś mógł się z nimi wygodnie zapoznać.

Smartband Iwown - Twój stróż w dzień i w nocy

Opaska fitness Iwown wyposażona jest w monitor snu - samodzielnie rozpoznaje, kiedy kładziesz się spać oraz kiedy wstajesz. Wyznacza najlepszą godzinę do zaśnięcia i monitoruje fazy snu. W ten sposób możesz pracować nad tym, by sen głęboki trwał dłużej, i na bieżąco sprawdzać efekty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl