Blog: elektronika użytkowa - Sempler.pl

Kolejna, świeża marka - Powercam!

W naszym sklepie nastąpiło potężne uderzenie mocy, a wszystko to za sprawą nowej marki Powercam, oferującej ładowarki i akumulatory do kamer oraz aparatów fotograficznych. Co wyróżnia te produkty?

Wszystkie akumulatory Powercam są wykonane w technologii litowo-jonowej. Możecie być pewni, że nie ulegną one uszkodzeniom spowodowanymi m.in. przegrzaniem, narażającymi użytkownika na niebezpieczeństwo. Nie posiadają również efektu pamięci, a więc można je ładować bez wcześniejszego rozładowania. Ładowarki Powercam są z nimi w pełni kompatybilne i dodatkowo chronią je przed przeładowaniem. Dołączane są do nich kable zasilające sieciowy oraz samochodowy, aby można było z nich korzystać praktycznie w każdym miejscu. Wszystkie produkty Powercam są objęte 24-miesięczną gwarancją – to aż 4 razy dłużej od większości akumulatorów!

Marka cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony kupujących. Ofertę produktów Powercam, którą wciąż poszerzamy, można zobaczyć TUTAJ - odszukaj odpowiedni model, pasujący do Twojego sprzętu lub skontaktuj się z nami!

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Czat - Zapytaj o produkt! Napisz do nas... Wyślij
Sklep internetowy Shoper.pl