Znajdująca się w ofercie sklepu internetowego sempler.pl kamera sportowa SJCAM SJ4000 WiFi to bardzo funkcjonalne urządzenie, dostępne w niezwykle atrakcyjnej cenie. Wbudowany moduł WiFi sprawia, że korzystanie z niej jest bardzo intuicyjne. Dzięki niemu kamerka może zostać połączona ze smartfonem lub tabletem. Uzyskujemy w ten sposób możliwość zdalnego sterowania SJCAM SJ4000. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z parametrami kamery SJ4000, którą zamówić można w naszym sklepie internetowym.

Niezwykle funkcjonalna SJCAM SJ4000 

Moduł WiFi w SJ4000 umożliwia podglądanie obrazu na żywo na podłączonym tablecie albo smartfonie. Pozwala także na przeglądanie filmów i zdjęć znajdujących się na karcie pamięci oraz zdalne zmienianie ustawień kamery.

Wbudowany moduł WiFi ułatwia korzystanie z SJCAM SJ4000. Zmiana ustawień na ekranie smartfona jest wygodniejsza niż na wyświetlaczu kamery. Sprawdza się to na przykład wtedy, kiedy kamera zamontowana jest na kasku i dostęp do niej jest utrudniony. Znajdziesz u nas model SJCAM SJ4000 AIR WiFi, który wykonuje zdjęcia oraz nagrywa filmy w wysokiej rozdzielczości 4K oraz wiele innych.

Kamery SJCAM SJ4000 WiFi wyposażono w funkcję rejestratora samochodowego - w razie kolizji lub wypadku, nagranie takim rejestratorem, może posłużyć za materiał dowodowy. Z kolei stabilizacja obrazu zapewnia wykonywanie ostrych i wyraźnych zdjęć, a odłączany akumulator wydłuża żywotność kamery.

SJCAM SJ4000 WiFi - dobra cena i opinie

Jak widać, przy tak wielu oferowanych możliwościach, cena kamery SJ4000 WiFi jest bardzo przystępna. Oprócz tego urządzenie cieszy się dobrymi opiniami i jest dostępne w kolorach: czerwonym, czarnym, złotym, białym, srebrnym, niebieskim i żółtym. Camera SJCAM SJ4000 WiFi to doskonały wybór!

Sprawdź też kamery SJCAM:

SJCAM M20 z pilotem;

SJ4000;

SJ6000 LEGEND;

SJ8 PRO.

Filtr produktów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl