Znajdująca się w ofercie sklepu internetowego sempler.pl kamera sportowa SJCAM SJ4000 WiFi to bardzo funkcjonalne urządzenie, dostępne w niezwykle atrakcyjnej cenie. Wbudowany moduł WiFi sprawia, że korzystanie z niej jest bardzo intuicyjne. Dzięki niemu kamerka może zostać połączona ze smartfonem lub tabletem. Uzyskujemy w ten sposób możliwość zdalnego sterowania SJCAM SJ4000.

Moduł WiFi w SJCAM SJ4000 umożliwia podglądanie obrazu na żywo na podłączonym tablecie albo smartfonie. Pozwala także na przeglądanie filmów i zdjęć znajdujących się na karcie pamięci oraz zdalne zmienianie ustawień kamery.

Wbudowany moduł WiFi ułatwia korzystanie z SJCAM SJ4000. Zmiana ustawień na ekranie smartona jest wygodniejsza niż na wyświetlaczu kamery. Sprawdza się to na przykład wtedy, kiedy kamera zamontowana jest na kasku i dostęp do niej jest utrudniony.

SJCAM SJ4000 WiFi - dobra cena i opinie

Jak widać, przy tak wielu oferowanych możliwościach, koszty zakupu kamery SJCAM SJ4000 WiFi są bardzo niewielkie. Oprócz atrakcyjnej ceny urządzenie cieszy się dobrymi opiniami i jest dostępne w kolorach: czerwonym, czarnym, złotym, białym, srebrnym, niebieskim i żółtym.

Sprawdź też kamery SJCAM:

SJCAM SJ4000 SJ4000 Wifi Plus SJCAM 4000 Wifi Plus SJCAM SJ5000 Wifi Full HD SJ5000X Elite

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Czat - Zapytaj o produkt! Napisz do nas... Wyślij
Sklep internetowy Shoper.pl