Certyfikaty


KRD

Rzetelna Firma

W biznesie ważnymi czynnikami kreującymi wartość firmy są uczciwość oraz satysfakcja klienta. Pragniemy Państwa poinformować, iż Firma AD Andrzej Drążkiewicz przystąpiła do programu RZETELNA Firma.

     Wyróżnienie to przyznawane jest tym przedsiębiorstwom, które wykazują niepodważalną wiarygodność i profesjonalizm w prowadzeniu biznesu. Program RZETELNA Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów – największego i najbardziej rozpoznawalnego biura informacji gospodarczej w Polsce. Przystępując do programu, dołączyliśmy do elitarnego grona podmiotów gospodarczych, pragnących podkreślać swoją wiarygodność i rzetelność, a także przejrzystość prowadzonej działalności gospodarczej i stosowanie się do zasad etycznego prowadzenia biznesu. Certyfikat Rzetelności dostępny jest on-line na naszej stronie internetowej.

     Od 05-04-2011 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

 


 

Auraeko

Auraeko

Auraeko to założona przez polskie firmy Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego w celu pomocy wszystkim wprowadzającym sprzęt (przedsiębiorcom)

Auraeko została powołana do życia w dniu 26 czerwca 2006 r. i wpisana do rejestru Głównego Inspektora Ochrony Środowiska w dniu 25 lipca 2006 r. pod numerem E0000413S.

Auraeko to profesjonalna organizacja, zapewniająca rzetelną obsługę firmom działającym na polskim rynku minimalizując ich koszty.

 


 

Allegro

Certyfikat Dealavo.com

Certyfikat Dobrych Cen Dealavo to wyjątkowe wyróżnienie dla grona najlepszych sklepów, które dbają o poziom swoich cen i dążą do tego, by ich oferta była zawsze atrakcyjna dla klientów. Sklep odznaczony certyfikatem dokładnie analizuje otoczenie konkurencyjne i sytuację na rynku, aby zawsze proponować klientom jak najlepszą ofertę w proponowanym asortymencie.

Certyfikat Dobrych Cen Dealavo jest dedykowany najlepszym spośród grupy tysięcy monitorowanych sklepów. Stanowi potwierdzenie, że oferta danego sprzedawcy jest atrakcyjna i pozytywnie wyróżnia się na tle pozostałych.

 


Allegro

Allegro

W związku z utrzymywaniem wysokich wyników sprzedaży i za wyróżniającą postawę wśród innych sklepów i sprzedawców, konto www_Sempler_pl w serwisie aukcyjnym Allegro.pl otrzymało status Super Sprzedawcy jak również zostało wyróżnione certyfikatem Super Sprzedawcy.

Celem programu Super Sprzedawca jest nagrodzenie aktywności tych Użytkowników, u których wysoka sprzedaż idzie w parze z bardzo dobrą jakością obsługi Klientów.

 


 

Allegro
 

SJCAM

Pragniemy poinformować, że kolejny rok jesteśmy oficjalnym dystrybutorem dynamicznie rozwijającej się marki SJCAM. Dzięki temu możemy zagwarantować jako nieliczni w Polsce oryginalność produktów .

 


 

Allegro
 

X-CAM

Jesteśmy oficjalnym i jedynym dystrybutorem marki X-Cam. Jest to producent rewolucyjnych i niezwykle cenionych stabilizatorów do telefonów. Możemy zagwarantować oryginalność produktów tej marki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl