Oferowana przez nasz sklep online parasolka dyfuzyjna biała rozprasza i zmiękcza światło. Z tego względu nazywana jest również rozpraszającą. W odróżnieniu od odbijających, w przypadku parasolek dyfuzyjnych światło nie jest odbijane, lecz przepuszczane przez ich powierzchnię. W ten sposób dochodzi do jego rozproszenia. Białe parasolki dyfuzyjne nie powodują zmiany temperatury barwowej światła.

Parasol dyfuzyjny biały to jeden z podstawowych elementów wyposażenia profesjonalnego studia fotograficznego, ale nie tylko. Bardzo dobrze sprawdza się również podczas sesji plenerowych.

Klientom sklepu internetowego sempler.pl polecamy parasolki białe naszej marki własnej Ravencam w atrakcyjnych cenach. Wykonane są z wysokogatunkowej tkaniny, przez co światło rozpraszane jest równomiernie. Akcesoria fotograficzne od sempler.pl to połączenie wysokiej jakości z niskimi kosztami zakupu.

Sprawdź też:

Lampy studyjne Czarne parasolki odbijające Złote parasolki odbijające Stabilizator do aparatów Lampy LED/Oświetlenie stałe Statywy fotograficzne
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Czat - Zapytaj o produkt! Napisz do nas... Wyślij
Sklep internetowy Shoper.pl